Aquatest

Jest to silny i bardzo skuteczny steryd, przeznaczony dla zaawansowanych sportowców. Odradza się do stosowania osobom początkującym, gdyż jest dość szkodliwy, a iniekcje są bolesne. Dawkę możemy dostosować do pożądanych przez nas efektów. Należy pamiętać jednak, aby stosować się do zaleceń producenta i nie przekraczać dziennych dawek. Zaleca się, podczas przyjmowania Aquatestu, aby być w stałym kontakcie z lekarzem. Przyjmowany w nadmiarze prowadzi do wielu skutków ubocznych.

Substancja aktywna zawarta w sterydzie to macierzysty hormon testosteronu. Powoduje on powiększenie członka i jąder, obniżenie barwy głosu, powiększenie owłosienia łonowego oraz owłosienia na twarzy, bądź łysienie! , wzrost masy mięśniowej, wzmocnienie kości, utrzymanie prawidłowego popędu seksualnego, produkcje plemników. Nie zaleca się jednak przyjmowania w nadmiernych ilościach , gdyż powoduje między innymi uszkodzenie mięśnia sercowego i choroby wątroby.

Musimy pamiętać jednak o tym , że podczas kuracji Aquatestem ważne są regularne ćwiczenia. Stosowanie go w innym celu niż przybranie masy mięśniowej jest zbędne i nie daje zadawalających efektów.

Aquatest działa przez 24 godziny , dzięki czemu uzyskamy satysfakcjonujące efekty.

Dawkowanie Aquatest

Zaleca się spożycie od 50-200 mg. Zwiększając dawkę należy być ostrożnym i skonsultować się z lekarzem. Doświadczeni atleci decydują się na zwiększenie dawki , gdy jest to niezbędne np. przed zawodami. Wiąże się to jednak z bardzo bolesnymi zastrzykami, co spowodować może awersję do ćwiczeń.

Steryd cechuje niska toksyczność, przy przyjmowaniu zalecanych dawek .

Zaletą stosowania Aquqtestu jest szybki przyrost masy mięśniowej , w niedługim czasie. Kuracja nie powinna trwać dłużej niż 8 tygodni, cały czas pamiętając o regularnych ćwiczeniach.

Skutki uboczne stosowania Aquatest

Steryd ten powoduje liczne skutki uboczne takie jak: zaburzenia funkcjonowania wątroby i nerek, bóle i zawroty głowy, osłabioną kondycję, niechęć do ćwiczeń, senność, retencje wody- co wiąże się z opuchniętymi kostkami, stopami i brzuchem, ginekomastię- czyli przerost sutka u mężczyzn, zmęczenie, problemy z oddychaniem i wiele innych. Dobrym antidotum na retencje wody będą napary oczyszczające między innymi z mniszka lekarskiego , zielonej herbaty lub skrzypu polnego.

 

Aquatest to bardzo silny środek zaliczany do sterydów anabolicznych. Nie poleca się go początkującym miłośnikom ćwiczenia na siłowni, bo jego przyjmowanie jest dość bolesne i co najistotniejsze nieumiejętnie dawkowany wywołuje dość silne efekty uboczne. Jednym słowem należy go stosować zgodnie z instrukcją i co najważniejsze dopasować dawkę do masy ciała i do programu ćwiczeń. No a najlepiej brać Aquatest pod kontrolą lekarza ze względu na to, że tylko w ten sposób osiągniemy dobry rezultat i nie dopadną nas skutki uboczne. Amator może dobrać sobie złą dawkę i co najistotniejsze dłuższe stosowanie tego specyfiku na wyczucie może się negatywnie odbić na zdrowiu. Nie chodzi tu jedynie o to że specyfik może wywołać zmiany skórne i inne dolegliwości zdrowotne. W skutek nieumiejętnego dawkowania przez amatora może dojść też do niepokojących zmian w psychice biorącego Aquatest. No bo dość wiele rodzajów sterydów anabolicznych wpływa na agresje, na nasilenie się stanów lękowych, a w niektórych przypadkach mogą wywoływać halucynacje. Dlatego gdy chce się stosować silne sterydy to najlepiej jest to robić pod kontrolą lekarską.

Kluczowe znaczenie ma też i to, że Aquatest działa przez całą dobę od iniekcji i rzecz jasna można go użyć wtedy gdy chcemy wrócić do formy w szybkim tempie, ale bardziej dotyczy to sportowca po poważnej kontuzji niż pracownika fizycznego na budowie czy w magazynie. No bo Aquatest to wybitnie mocny środek i zaleca się go jedynie tym którzy ciągle ćwiczą z ciężarami takie jak sztangi. No a chętni na powrót do siły po złamaniu ręki na budowie powinni brać coś znacznie słabszego i coś co wywołuje znacznie mniej efektów ubocznych. Mogą być to sterydy anaboliczne i nie muszą być to środki słabe, ale Aquatest dla robotnika który złamał rękę to rzecz zbyt silna. Z tej właśnie przyczyny nawet kulturyści nie sięgają po niego zbyt często. No a gdy taki kulturysta ulegnie wypadkowi i złamie rękę, to raczej nie sięgnie po ten specyfik, tylko skorzysta z czegoś bardziej bezpiecznego. Chodzi tu o to, że bardzo wielu kulturystów uważa, że Aquatest to nie lek przyśpieszający rehabilitację.

Bardzo ważnym jest też i to, że specyfiki takie jak Aquatest wywołują szybki przyrost masy mięśniowej, powiększenie się jąder i penisa. Przyrost owłosienia w miejscach intymnych i na głowie. Lecz w przypadku głowy ten konkretny środek może też wywołać nadmierne łysienie u mężczyzn. Jednym słowem Aquatest nie powinien być używany w formie leku na potencję, bo podobnie jak inne sterydy anaboliczne nie powstał w tym celu. Kluczowym zadaniem tego specyfiku jest wpływanie na przyrost masy mięśniowej i śmiało można powiedzieć że ten wpływ tego leku jest bardzo mocny. Dlatego trzeba go brać zgodnie z instrukcją i w wypadku niepokojących zmian konsultować się z lekarzem, bo jedynie lekarz powie nam czy mamy zmienić dawkę, czy też skorzystać ze środka który działa w mniej radykalny sposób. Dlatego kulturysta powinien raczej dojrzeć umysłowo do stosowania sterydów anabolicznych takich jak Aquatest, bo stosowanie tego specyfiku to spore ryzyko i to zwłaszcza dla początkującego kulturysty

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

METHANDIENONE Metandienon

Jeden z najbardziej znanych i popularnych sterydów. Mało która osoba stosująca anabolityki, nie rozpoczyna kuracji ...

TRENABOL Trenbolone acetate

Słynny środek dopingowy z lat 80 ubiegłego wieku, dzięki któremu kulturyści zawdzięczali swoje fantastyczne sylwetki. ...

Testosterone Enanthate ENABOL 250

Enanthat testosteronu jest obecnie (obok Cypionatu) najpopularniejszym estrem testosteronu dostępnym dla kulturystów. Jest wytwarzany przez ...