ligandrol sklep cena online

Propozycje cykli na SARM – Ligandrol (LGD4033)

Niedawno opisaliśmy propozycję kuracji Andaryny S4 , także wiemy już na czym zrobić siłę a za bardzo nie złapać niechcianej masy mięśniowej. Jeśli jednak chcesz budować dobrą jakościową masę mięśniową , to czas na jeden z najbardziej popularnych Sarm , jakim jest Ligandrol (LGD4033).

Krótko na temat Ligandrol

Jest to Sarm który bardzo dobrze wpływa na budowanie masy mięśniowej, a co ważne wpływa również na wytrzymałość naszego organizmu. Jest jednym z lepiej przebadanych sarmów , a badania wykazały że nie obciąża on pracy naszego serca i co ważne wątroby. Kolejnym plusem LGD4033 jest jego działanie anty-kataboliczne. Dzięki swoim właściwością Sarm ten zapobiega szybkiemu męczeniu się mięśni i mikro urazą , co skutkuje tym że jesteśmy w stanie solidniej przepracować trening 🙂 a nasz mięsień będzie się rozwijał 🙂

Budowanie masy mięśniowej

Badania , jak i praktyka pokazała że czas stosowania sarmów, nie powinien przekraczać 8 tygodni. Jeśli zależy nam w tym czasie na zdobyciu paru kilogramów , bez zbędnej retencji wody to dawka dzienna powinna wynosić od 5 do 10mg dziennie. Osoba stosująca taką kurację na samym tylko Ligandrolu zdobyła około 6 kg masy mięśniowej , w połączeniu ze sterydami typu Metanabol , wynik był około 10 kg masy mięśniowej ( metanabol w dawcę 20mg dziennie).

Spalanie tkanki tłuszczowej

I tu zaskoczenie , ligandrol tak jak pisaliśmy wcześniej szczególnie popularny jest w procesie budowania masy mięśniowej , ale testy wykazały że stosując go w niższych dawkach , działa bardzo fajnie na spalanie tkanki tłuszczowej. Długość kuracji powinna wynosić 8 tygodni a dawkowanie to : od 3 do 5mg dziennie.

Po tym czasie efekty widoczne są gołym okiem , także jeśli zależy ci na bezpiecznej kuracji LGD4033 jest właśnie dla ciebie , niezależnie czy chcesz zdobyć kilogramy czy może tylko poprawić swoją sylwetkę.

Można wzmocnić działanie takiej kuracji przez wprowadzenie do cyklu innych sarmów , tu nasz ekspert poleca :

  • dodanie Anadrine S4 w dawce jaką zaleca producent
  • lub dodanie Cardarine w dawce jaką zaleca producent
  • lub dodanie Ostarynę w dawce jaką zaleca producent

 

Podsumowanie

Podsumowując LGD , jest to bezpieczny sarm o fajnych właściwościach , który śmiało można polecać do stosowania w pojedynkę lub w połączeniu z innymi sarmami lub sterydami . Jego właściwości  anty-kataboliczne sprawiają że szczególnie polecam go w okresie przed startem w zawodach aby chronił nasze mięśnie przed urazami a dodatkowo mocno wzmocni wytrzymałość mięśni w czasie treningów czy zawodów.

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

sarm-ostarina-sklep-kup-doping

Propozycje cykli na SARM – Ostaryna MK2866

Spis Treści1 Krótko na temat Ligandrol2 Budowanie masy mięśniowej3 Spalanie tkanki tłuszczowej4 Podsumowanie Kolejny raz ...

odchudzanie trening sterydy hgh hcg

Zasady zdrowego odżywiania

Jak ktoś myśli że wystarczy brać sterydy i będzie się super zdrowym, silnym, szybkim , ...

Dieta samuraja a doping i sterydy

Dieta Samuraja

Jeśli ktoś myślał że portal e-sterydy.pl to baza wiedzy o sterydach , no to jest ...

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial