frontloading sterydy
frontloading sterydy

Czym jest tzw. frontloading?

Zaawansowani użytkownicy sterydów anabolicznych muszą być świadomi, że niektórzy inni użytkownicy będą im proponować praktykę zwaną frontloading – aplikację wysokiej dawki na początku cyklu.

Polega to na tym, że na początku cyklu zażywa się silne sterydy doustne, w dużej dawce, w rezultacie otrzymujemy znaczny przypływ siły mięśniowej. Przyjmowanie silnych sterydów trwa zazwyczaj 2-4 tygodnie, w zależności od tego jak jest to tolerowane przez wątrobę. Im wyższa toksyczność danego środka, tym krótszy okres jego zażywania. Potencjalnie wszystkie sterydy mogą mieć silne działanie (zależy od dawki), jednakże do łagodniejszych sterydów można zaliczyć Proviron, Primobolan oraz Anavar.

Sterydy anaboliczne różnią się między sobą właściwościami, w rezultacie można wyróżnić wśród nich te, które są wskazane tylko w określonych sytuacjach. Na przykład Trenbolon nie jest wskazany do nabierania masy mięśniowej, natomiast jest niewątpliwie rewelacyjnym środkiem do redukcji tkanki tłuszczowej. Z tego powodu Trenbolon wydaje się genialnym wspomagaczem w cyklach redukcyjnych (tłuszczową masę ciała) oraz cyklach wysmuklających, podkreślających naszą niesamowicie wyrzeźbioną sylwetkę.

Zawsze, gdy planujesz połączenie dwóch sterydów w jednym cyklu, weź pod uwagę skutki uboczne związane z takim stack’iem. Nie powinno się łączyć sterydów, które posiadają takie same właściwości I mogą wywołać podobne skutki uboczne. Na przykład, nigdy nie przyjmuj jednocześnie Anapolonu z Dianabolem, ponieważ jako pojedyncze środki wykazują one właściwości toksyczne, w momencie gdy połączysz je w cyklu toksyczność istotnie wzrasta. Rezultatem takiego połączenia mogą być poważne uszczerbki na Twoim zdrowiu …

2 komentarze

  1. Gdzie do was można napisać po porady ?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

tiromel tarczyca hormon sklep

Niedoczynność tarczycy

Spis Treści Niedoczynność tarczycy – przyczyny, objawy, diagnoza, leczenie.Niedoczynność tarczycy – definicja chorobyNiedoczynność tarczycy – ...

synthol-sterydy-sklep-online

Jak umyślnie zdeformować swoje ciało czyli SYNTHOL

Na wstępie od siebie dodam , że nie ma nic głupszego od wbijania sobie Syntholu ...

miller-boks-sklep-sarm-doping

Jarrell Miller złapany na dopingu 17.04.2019

Dnia 17.04.2019 świat boksu zszokowała wiadomość od komisji antydopingowej VADA , a mianowicie o wpadce ...

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial