czas cyklu sterydowego
czas cyklu sterydowego

Jak poprawnie wyliczyć długość cyklu sterydowego?

Wyliczając długość cyklu nie zapomnij policzyć także czasu półtrwania danej substancji w organizmie, czyli jak długo po odstawieniu preparatu, dany związek nadal będzie obecny w naszej krwi.

Przeanalizujmy taki przypadek z zastosowaniem Sustanonu. Wyobraźmy sobie, że przyjmowałeś Sustanon przez dwa tygodnie, potem zrobiłeś sobie przerwę na kolejne dwa tygodnie. Po czym znów powtórzyłeś przyjmowanie Sustanonu przez dwa tygodnie. Powtorzyłeś tę sekwencję 4 razy (16 tygodni). Niektórym może się wydawać, że każdy z tych 2-tygodniowych cyklów przyjmowania sterydu stanowiły oddzielne, niezależne cykle.

W rzeczywistości tak nie jest, ponieważ Sustanon krążył nadal we krwi, podczas 2 tygodniowej “przerwy”, ponieważ taki jest okres jego działania, a tym samym wywoływania określonych efektów. W związku z tym, byłeś na cyklu przez 16 tygodni! Twój organizm nie miał czasu na to, by się zregenerować. To może mieć poważne konsekwencje, ponieważ po zakończeniu takiego długiego cyklu twój organizm może mieć trudności w przywróceniu produkcji testosteronu w sposób naturalny.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Czy Sarmy to dobre rozwiązanie na „mostku”

Hmm, od pewnego czasu często czytając fora , czy też słuchając mięśniaków na siłowni słyszałem ...

Trenbolon a jego wpływ na zdrowie

Nie ma chyba już żadnych wątpliwości że Trenbolon jest jednym z najmocniejszych sterydów anaboliczno – ...

Efedryna

Czytając fora internetowe , zauważyłem że często pada pytanie odnośnie efedryny , tak więc postaram ...

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial