Koksy w Internecie

Koksy„, „sterydy„, „karki„,”mutanty” , pamiętamy chyba jak w latach 90 określano kulturystów tych profesjonalnych jak i amatorów , przynajmniej na naszym krajowym podwórku. W Polsce moda na „koks” dopiero zaczeła raczkować , natomiast w USA była już tzw.”złota era kulturystyki” , lata 80 i 90 , kto z nas nie miał pokoju w plakatach Arnolda Schwarzeneggera , czy później Ronnie Colemana.

Wstęp

Jak wygląda doping , dziś ? Czy wszedł on na dobre do internetu ? Można na to odpowiedzieć jednoznacznie , TAK !!! Zaczęło się jak zwykle od Stanów Zjednoczonych , był sobie taki pan Rich Piana urodzony w 1970roku , zafascynował się on kulturystyką , ale co ważne i o co tu chodzi , był szczery do bólu , otwarcie mówił co bierze , jak bierze i ile bierze. Pewnie większość powie że postępował źle , zachęcał do przyjmowania sterydów , ja mam na to trochę odmienne zdanie . Moim zdaniem jeśli dany sportowiec ( tak nie zapomnijmy że kulturyści to też sportowcy) , wiele przeszedł na sobie , ma ogromną wiedzę na temat dopingu , diety i suplementacji i otwarcie się nią dzieli to tylko godne pochwały . Rich Piana zasłynął jak zaczął rozpisywać swoje kuracje sterydowe ( znajdziecie ich sporo w internecie) , taki mały delikatny przykład :

Celowo podałem taką kuracje powyżej , bo jak na rozpiski tego zawodnika , jest ona łagodna. I teraz najważniejsze , dawkowanie sterydów jest zależne od waszego doświadczenia , startując pierwszy raz i wchodząc na taką rozpiskę Richa Piany możesz zrobić sobie krzywdę !!! Do wszystkiego trzeba się przygotować poznać swój organizm , zobaczyć reakcję na niektóre środki , znać ich zależność między nimi aby móc później stosować bardziej zaawansowane cykle.

Polskie podwórko

Uruchom google a prawdę ci powie 🙂 podobnie jest chyba z Youtube , dlaczego ? Lubię pooglądać chłopaków z polski , którzy śmiało dzielą się swoim doświadczeniem w temacie dopingu , i tu na duży szacun zasługuje przede wszystkim Minikox , Szuwar czy Grzegorz Wałga. Czy powinniśmy ich piętnować za rozpowszechnianie dopingu ? Zdecydowanie NIE !!!!

Po pierwsze opisani powyżej , informują o pozytywnych jak i negatywnych skutkach zażywania sterydów. Popularne „koksy” to jednak nie zabawka , a osoby mające doświadczenie dzielą się swoją wiedzą , pomagają w ten sposób uniknąć błędów już na starcie , szczególnie przypadł mi do gustu – Minikox , mówi z sensem , zaznacza na stracie że dawki które bierze są ogromne i nie dla każdego , oczywiście z niektórymi stwierdzeniami nie do końca mogę się zgodzić , to jednak chłop jest szczery do bólu .

Dla początkujących

Pamiętajmy że przygodę z dopingiem , najlepiej zaczynać od pojedynczego środku a wskazanym jest Testosteron. Jest to męski hormon , który jest praktycznie uniwersalnym środkiem pozwalającym zyskać masę mięśniową , zredukować zbędną tkankę tłuszczową, poprawić libido oraz samopoczucie. Oczywiście stosując testosteron należy kontrolować estrogen , ponieważ są to hormony od siebie zależne . Kiedy już poznamy swój organizm i na przykład w drugim cyklu do testosteronu , który jest bazą praktycznie 90% cykli , dołożymy inny środek na przykład Nandrolone Decanoate , który w działaniu jest zbliżony do testosteronu , jednak masa mięśniowa zdobyta na dece jest mniej narażona na retencję wody . Deka od lat jest uważana za solidnego budowniczego masy mięśniowej. I tak z czasem , z każdym kolejnym cyklem , możemy rotować ogromną ilością sterydów anabolicznych , dokładny ich wykaz znajdziecie tutaj.

Przed pierwszym cyklem , warto jednak posłuchać bardziej doświadczonych osób , aby uniknąć problemów ze zdrowiem . Pamiętaj że cykl ma być bezpieczny i efektywny.

Czy tylko kulturyści biorą koksy?

W społeczeństwie przyjmuje się że biorą tylko kulturyści , jednak doping jest w każdej dziedzinie sportu , kwestia tylko skali , począwszy od lekkoatletów , a skończywszy na typowych dyscyplinach siłowych , skala dopingu w sporcie zawodowym jak i amatorskim jest ogromna , od wielu lat doping jest nierozłącznie wiązany ze sportem , kiedy rozwija się dana dyscyplina sportowa rozwija się też doping. W latach mojej młodości na polskim rynku królował Metanabol i Omnadren250 . Dziś o niektórych środkach typu Stenbolon, Trestolon czy Superdrol , niektórzy pierwszy raz słyszą 🙂 Kto 10 lat temu myślał w Polsce o stosowaniu hormonu wzrostu? Pewnie mało kto , teraz w obecnych czasach pamiętajmy o tym aby wiedzę czerpać z kilku źródeł , w pierwszej kolejności zaplanować swój cykl jak i odblok.

Podsumowanie

Wiem że opisałem to chaotycznie , jednak chodzi mi o to że sterydy są dla osób dojrzałych , a bez diety i treningu , niestety nie spodziewajmy się efektów . Te duże KOKSY z internetu tak naprawdę ciężko na to wszystko pracują. Kolejna sprawa że jeśli nie dojrzałeś do sterydów , nie ma co z tym zaczynać , jest dużo bezpieczniejszych alternatyw , a szybko w sporcie niestety nic nie osiągniemy.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

spalacz-tluszczu-redukcja-sterydy-doping-sklep

Cutting Edge – spalacz tłuszczu

Cutting Edge nie jest ofertą handlową naszego sklepu , jednak ze względu na jego popularność ...

Metanabol najlepszy sklep online

Metanabol, wszystko co powinieneś wiedzieć

Spis Treści1 Wstęp2 Polskie podwórko3 Dla początkujących4 Czy tylko kulturyści biorą koksy?5 Podsumowanie Coraz częściej ...

Cialis

  Cialis Wielu mężczyzn prędzej czy później spotyka się z problemem erekcji. Nieraz jest to ...

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial