sarm sklep sterydy andaryna

Propozycje kuracji na Andarine S-4

Jednym z coraz bardziej popularnych sarmów dostępnych na rynku jest Andaryna. W internecie znajdą państwo mnóstwo informacji o dawkowaniu tego sarmu , dużo jest wartościowych informacji ale dużo pisze się bzdur które mogą niestety zaszkodzić naszemu zdrowiu.

Aby uniknąć kłopotów w przyszłości warto chociaż przeczytać nasze propozycje podawania Andarine S4. Propozycje kuracji ułożyła osoba która posiada olbrzymią wiedzę w tematyce dopingu , nie tylko teoretyczną ale i praktyczną 🙂 tak więc :

Wzrost siły

Jeśli niekoniecznie skupiamy się na budowaniu masy mięśniowej , warto skorzystać z Andaryny w dawce : 50mg dziennie w okresie od 6 do 8 tygodni.

Oprócz znacznego wzrostu siły zaobserwowano wzrost wytrzymałości i szybszą regenerację naszych mięśni.

Rekompozycja

Okres dawkowania od 4 do 6 tygodni , dzienna dawka od 50 do 75mg.

Efektywny spalanie tkanki tłuszczowej

Jak wiemy Andarine nie jest dobrym budowniczym masy mięśniowej , Sarm ten najczęściej jest wykorzystywany w cyklach redukcyjnych , gdzie pracujemy nad siła i definicją , nie koniecznie masą mięśniową . Praktyka pokazała że można go wykorzystać jako spalacz tkanki tłuszczowej.

Okres kuracji to 6-8 tygodni , a dawka dziennie powinna wynosić 50mg. Dodatkowo aby wzmocnić efekt Andarine S4 można połączyć z Ostaryną lub GW-501516.

 

Jak już pisaliśmy wcześniej Andaryna nie jest środkiem do budowania masy mięśniowej , ale cieszy się dużą popularnością w dyscyplinach siłowych i wytrzymałościowych , więcej o jej działaniu można przeczytać tutaj.

Podsumowanie

Podsumowując, to sarmy coraz śmielej sobie radzą w świecie dopingu , są bezpieczną alternatywą dla popularnych sterydów. Jeśli chodzi o porównanie S4 to blisko mu do takich środków jak winstrol , jedak jest o wiele bezpieczniejszy.

Zapraszamy się do zapoznania z naszą ofertą.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

sarm-ostarina-sklep-kup-doping

Propozycje cykli na SARM – Ostaryna MK2866

Spis Treści1 Wzrost siły2 Rekompozycja3 Efektywny spalanie tkanki tłuszczowej4 Podsumowanie Kolejny raz witam 🙂  Tym ...

odchudzanie trening sterydy hgh hcg

Zasady zdrowego odżywiania

Jak ktoś myśli że wystarczy brać sterydy i będzie się super zdrowym, silnym, szybkim , ...

Dieta samuraja a doping i sterydy

Dieta Samuraja

Jeśli ktoś myślał że portal e-sterydy.pl to baza wiedzy o sterydach , no to jest ...

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial