sterydy skutki uboczne
sterydy skutki uboczne

Na które skutki uboczne sterydów należy uważać?

Osoby przyjmujące wysokie dawki anabolicznych sterydów przez długi okres mogą odczuwać skutki uboczne. Najpowszechniejszym skutkiem ubocznym jest wstrzymanie produkcji naturalnego testosteronu przez ciało. Istnieją także inne efekty uboczne jak skurcz jąder, zanik spermy, impotencja, szał sterydowy, przedwczesne łysienie, powiększona prostata i ginekomastia.

Kobiece kulturystki przyjmujące duże ilości anabolicznych sterydów przez długie okresy mogą doświadczać efektów ubocznych takich jak wirylizm. Może to obejmować zmniejszenie lub zwiększenie długości ich cyklu menstruacyjnego, powiększoną łechtaczkę i obniżenie głosu.

Młodzi mogą doświadczyć skarłowacenia wzrostu, hiperwirylizm i przedwczesny rozwój płciowy. Wiele skutków ubocznych jest nieograniczona przez płeć i może wpłynąć na każdego. Do tych należą trądzik, wysoki poziom cholesterolu, żółtaczka, obrażenia nerek i wątroby oraz wysokie ryzyko chorób sercowo-naczyniowych.

Dobre wieści są takie, iż jest wiele sposobów na przeciwdziałanie tym skutkom ubocznym, włączając w to leki i stosowanie cykli ze szczególnymi sterydami minimalizującymi te skutki.

Zawsze zachowuj anty-estrogenowe produkty pod ręką by walczyć z symptomami ginekomastii, na przykład Nolvadex. Provinorum jest inną efektywną mieszanką anty-estrogenową, lecz może znacznie zwiększyć twoje koszta. Finasteryd może zachować twoją prostatę w zdrowiu. Możesz walczyć z wahaniami nastroju i uczuciem niepokoju przy pomocy Valium czy Xanaxu. Istnieją także ziołowe produkty takie jak ostropest plamisty i palma sabałowa (saw palmetto) by chronić odpowiednio wątrobę i prostatę. Jeżeli doskwiera ci ból po ćwiczeniach, możesz zastosować przeciwbólowe żele i kremy. Wiedz że tylko zaawansowany użytkownik anabolicznych sterydów powinien korzystać z tych produktów. Te także mogą wpłynąć na twój budżet.

Cykl 12- tygodniowy – długi

  • Enantan testosteronu – 100mg tygodniowo
  • Enantat trebolonu – 800mg tygodniowo
  • Masteron – 400mg tygodniowo

Cykl 4– tygodniowy – krótki

  • Propionat testosteronu -1050mg tygodniowo (150mg dziennie)
  • Trenbolone Acetate- 1050mg tygodniowo (150mg dziennie)
  • Anavar – 100mg dziennie

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

miller-boks-sklep-sarm-doping

Jarrell Miller złapany na dopingu 17.04.2019

Dnia 17.04.2019 świat boksu zszokowała wiadomość od komisji antydopingowej VADA , a mianowicie o wpadce ...

halotestin-sterydy-sklep-hgh

Halotestin

Na wstępie napiszę że w tym wpisie znajduje się tylko opis środka jakim jest fluoxymesteron ...

sklep-koksy-sterydy-hgh

Co to jest ten steryd ?

Już w starożytności Greccy atleci stosowali sterydy anaboliczne. Oczywiście nie mieli świadomości, dlaczego tak się ...

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial