sterydy dożylne na początek
sterydy dożylne na początek

Początkującym użytkownikom zaleca się stosować wstrzykiwane sterydy anaboliczne

Jeżeli chcesz stosować anaboliczne sterydy, o ile to tylko możliwe, stosuj wstrzykiwane. Ustne sterydy anaboliczne mogą wykazywać hepatotoksyczność, jeżeli przyjmiesz jest w dużych i zwartych dawkach. Ustne anaboliczne sterydy są alkilowane (w grupie metylowej doczeniowej do 17-ego węgla). Alkilacja nadaje molekułom anabolicznych sterydów większą odporność na hepatyczny metabolizm. Minusem tego rozwiązania jest to, iż im bardziej substancja opiera się działaniu wątroby, tym większemu wysiłkowi podlega wątroba.

Poprzez alkilację, większy procent anabolicznego sterydu przeżywa metabolizm wątroby i następnie wprowadzany jest do krwiobiegu. Z tego powodu ustnie spożywane anaboliczne sterydy zapewniają szybsze i lepsze rezultaty. Toksyczność zależy od sterydu (niektóre są bardziej toksyczne od pozostałych), od tego jak go przyjmujesz (dawka) oraz jak długo (długość cyklu).

Większość dobrze znany wstrzykiwanych anabolicznych sterydów nie jest alkilowana i nie obciążają tak bardzo wątroby. Rozważ stosowanie inhibitora aromatazy. Inhibitory aromatazy zapobiegają androgenom przemianę w estrogen. Warto wiedzieć, iż niedbałe stosowanie inhibitorów aromatazy może doprowadzić do spadku poziomu HDL cholesterolu (dobrego cholesterolu).

Poziom tłuszczu w twoim ciele powinien być poniżej 20% zanim zaczniesz cykl sterydowy. Jeżeli przyjmiesz anaboliczne sterydy kiedy posiadasz wysoki poziom tłuszczu, możesz doświadczyć estrogennych skutków ubocznych jak ginekomastia.

Tkanka tłuszczowa jest magazynem enzymu aromatazy. Kiedy poziom testosteronu we krwi zwiększa się ponad normalne poziomy, ciało zaczyna przekształcać nadwyżkę testosteronu w estrogen za pomocą enzymu aromatazy.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

miller-boks-sklep-sarm-doping

Jarrell Miller złapany na dopingu 17.04.2019

Dnia 17.04.2019 świat boksu zszokowała wiadomość od komisji antydopingowej VADA , a mianowicie o wpadce ...

halotestin-sterydy-sklep-hgh

Halotestin

Na wstępie napiszę że w tym wpisie znajduje się tylko opis środka jakim jest fluoxymesteron ...

sklep-koksy-sterydy-hgh

Co to jest ten steryd ?

Już w starożytności Greccy atleci stosowali sterydy anaboliczne. Oczywiście nie mieli świadomości, dlaczego tak się ...

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial