T3 Tiromel 25mcg/tab 25tabs – 40zł

 Jeśli interesuje cię syntetyczny hormon tarczycy T3 ( cytomel/tiromel)  w atrakcyjnej cenie zapraszamy na e-sterydy.pl
T3  występuje również pod innymi nazwami jak Tiromel czy Cytomel , skład natomiast jest ten sam . Tiromel jest to syntetyczny hormon tarczycy trójjodotyroniny T3, krócej to  liotyronina sodu.

Gdzie stosujemy hormon tarczycy ?

Główne zastosowanie jak w przypadku większości leków znajduje w medycynie jako środek wykożystywany w leczeniu dysfunkcji tarczycy. Natomiast wśród sportowców znalazł zastosowanie , jako preparat przyspieszający metabolizm i sprzyjający osiąganiu dobrej jakości masy.

  • zalecane dawkowanie to 50 – 150mcg na dobę.
  • ważne jest aby zwiększać dawkę średnio co 4 – 7 dni, rozpoczynając od  12,5 mcg dziennie, aż do osiągnięcia maksymalnej wartości 100-150mcg. Dzienna dawka powinna też być rozłożona.
  • Jeżeli chodzi o kobiety nie powinny przekraczać dawki 50mcg dziennie.
  • Okres stosowania maksymalnie 4-5 tygodni. Nie przerywamy kuracji nagle , robimy stopniowo przez zmniejszanie dawek.

Efekty działania

Tiromel czy Cytomel , to syntetyczny  hormon tarczycy oznaczony symbolem T3, przyczynia się do przyspieszenia metabolizmu komórkowego, co skutkuje szybszym spalaniem węglowodanów, tłuszczy i białek.

Lek wykorzystywany  jest między innymi w walce z otyłością, dlatego wśród sportowców ceniony jest za szybkie efekty w wyeliminowaniu nadmiaru tkanki tłuszczowej . Hormon tarczycy  doskonale sprawdza się przed wszelkimi  zawodami, kiedy musimy  jak najlepiej ukształtować sylwetkę czy pozbyć się zbędnych kilogramów , bez konieczności znacznego ograniczenia  ilości kalorii w diecie.

Zalety stosowania

  • Wyeliminowanie zbędnej tkanki tłuszczowej .
  • Osiąganie dobrych efektów sylwetkowych bez zmniejszania ilości kalorii.
  • Wspieranie długich cykli masowych o dużej podaży kalorycznej.

Ewentualne skutki uboczne

Tiromel jest hormonem o bardzo mocnym działaniu, dlatego wywiera bardzo duży wpływ na nasz organizm. Liczba efektów ubocznych niestety pojawiających się podczas stosowania cytomelu t3 jest duża , a zalicza się do nich : tzw.skrócony oddech, nieregularny puls,dysfunkcje związane z metabolizmem ,  palpitacje serca, nudności, bóle głowy, nadmierne pocenie się.

2 komentarze

  1. Witam..wysyłacie za pobraniem pocztą..chciałbym zamówić cytomel..

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

SR9009 Stenabolic 90tabs -12.5mg/tab -190zł

SR9009 Stenabolic, czyli o tym, jak z chuderlaka przeistoczyć się w mięśniaka… Jeżeli, trafiłeś na ...

LGD4033 Ligandrol 120tabs – 2mg/tab -110 zł

wspomaga procesy anaboliczne hamuje procesy kataboliczne podnosi mineralizację tkanki kostnej promuje powstawanie nowych włókien mięśniowych ...

GW-501516 Cardarine 120 tabs – 5mg/tab -130zł

selektywny aktywator PPAR wysokie powinowactwo do receptorów PPAR indukuje bigenezę mitochondriów intensyfikuje syntezę włókien mięśniowych ...

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial