Tesamorelin 2mg-80zł

Jednym z niewielu peptydów który już zyskał popularność , a mimo tego cały czas trwają nad nim badania jest Tesamorelin.

Opis:

Tesamorelin ( TH9507) jest peptydem z grupy uwalniających czynnik hormon wzrostu (GHRH). Syntetyczny Tesamorelin zaaplikowany spowoduje że nasz naturalny hormon wzrostu podniesie się i rozpowszechni w organizmie. O fantastycznych efektach ze stosowania GH już wiemy , nadmienię tylko że ma zbawienny wpływ na naszą sylwetkę , regenerację, pomaga zwiększyć metabolizm, zmniejszyć tkankę tłuszczową i zyskać zastrzyk energii. Tesamorelin to jeden z czynników który pomaga uwolnić GH , jednym słowem „stymuluje” przysadkę mózgową do wydzielenia hormonu wzrostu. Różnica między syntetycznym GH a Tesamorelinem jest taka że peptyd pośrednio wydziela nasz naturalny hormon przez co jest on bardziej stabilny i znajduje się na naturalnym poziomie. W wielu badaniach wykazano że Tesamorelin mocno redukuje tkankę tłuszczową z okolic brzucha przy tym nie ma tak dużo skutków ubocznych jak ludzki hormon wzrostu.

Tesamorelin a Kulturystyka ?

Swoją szczególną popularność w kulturystyce , Tesamorelin zawdzięcza spalaniu tkanki tłuszczowej zwłaszcza z okolic brzucha. Mimo tego peptyd ten nigdy nie jest stosowany solo zwłaszcza wśród kulturystów , doskonale uzupełnia on rozpisane kuracje. Jeżeli komuś zależy na regeneracji , lepszym samopoczuciu a nie konkretnie na przyrostach , peptyd ten jest właśnie dla ciebie.

Tesamorelin należy do grupy peptydówu uwalniających hormon wzrostu czyli GHRH , czyli jest syntetyczną formą hormonu wzrostu. Szczególne zastosowanie ma w medycynie a mianowicie jest używany w leczeniu wirusa HIV.

Skład chemiczny:

Tesamorelin jest to syntetyczny peptyd który składa się z wszystkich 44 aminokwasów HGH (naturalny hormon wzrostu) , dodatkowo w jego składzie można znaleźć grupę trans-3-heksenową kwasu.

Dawkowanie:

Tak jak większość peptydów pamiętajmy o przechowywaniu w lodówce i po rozrobieniu zużyjmy go w przeciągu 30 dni.

Nie ma dokładnych informacji i przeciwwskazań odnośnie czasu trwania kuracji na Tesamorelin , równie dobrze może być stosowany parę miesięcy , co do dawkowania to powinno wynosić ono od 100 do 400mcg dziennie.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

SR9009 Stenabolic 90tabs -20mg/tab -230zł

SR9009 Stenabolic, czyli o tym, jak z chuderlaka przeistoczyć się w mięśniaka… Jeżeli, trafiłeś na ...

LGD4033 Ligandrol 120tabs – 2mg/tab -110 zł

wspomaga procesy anaboliczne hamuje procesy kataboliczne podnosi mineralizację tkanki kostnej promuje powstawanie nowych włókien mięśniowych ...

GW-501516 Cardarine 120 tabs – 5mg/tab -130zł

selektywny aktywator PPAR wysokie powinowactwo do receptorów PPAR indukuje bigenezę mitochondriów intensyfikuje syntezę włókien mięśniowych ...

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial