traning i dieta cykl sterydowy
traning i dieta cykl sterydowy

Treningi i dieta w cyklu sterydowym

Bez względu na to jak ciężko pracuje naturalny kulturysta, nie będzie nigdy w stanie osiągnąć masy i siły, którą osiągnąć może kulturysta stosujący anaboliczne sterydy. Lecz nawet ten drugi musi przestrzegać przepisanej rutyny treningowej by zbudować swoją masę mięśniową. Jest też inny powód, dla którego musisz ćwiczyć. Czasem sterydy mogą prowadzić do nadmiernego nadęcia i wywoływać inne efekty uboczne. Najlepszym sposobem na walkę z tymi problemami jest spalanie tłuszczu i zatrzymanie retencji wody.

By wyrwać mięśnie z homeostazy i wprowadzić je w tryb budowy masy, musisz intensywnie ćwiczyć. Zwiększaj ciężary wraz z przyrostem siły by zachowywać napięcie w mięśniach. Jeżeli jesteś w stanie wykonywać łatwo swoje zestawy ćwiczeń, nie będziesz miał do czynienia z niewydolnością mięśni, ciężary są niewystarczające i musisz je zwiększyć.

Napięciowe ćwiczenia zapewniają stymulację mięśni, lecz rosną tylko wtedy kiedy odpoczywają. Skonstruuj swoje ćwiczenia w taki sposób byś był w stanie ćwiczyć wszystkie grupy mięśni przynajmniej raz w tygodniu. Nagły przyrost masy może wywołać napięcie w sercu. Wykonuj ćwiczenia kardio by utrzymać swoje serce w dobrym stanie.

Rozważmy, że jesteś w swoim cyklu sterydowym. Jesteś religijnie oddany intensywnym sesjom treningowym, lecz twoje przyrosty popadły w stagnację. W większości przypadku można to przypisać kiepskiemu odżywianiu. Wielu osobników nie ma odpowiednich zwyczajów żywieniowych. Dobra dieta może stanowić ogromną różnicę.

Rozdziel swoje posiłki na kilka porcji. Normalnie jemy trzy posiłki dziennie- śniadanie, obiad, kolację. Niestety nie jest to wystarczające dla kulturysty. Potrzebujesz jeść od pięciu do sześciu małych posiłków dziennie. Zmusi to ciała do wydzielania insuliny nieprzerwanie, co jest niezbędne do budowy mięśni.

Powinieneś także zwiększyć swoje przyjmowanie kalorii. Przeciętna osoba potrzebuje od 2000 do 3000 kalorii dziennie. Lecz jeżeli jesteś kulturystą i przyjmujesz sterydy anaboliczne, będziesz potrzebował 5000 kalorii dziennie.

Normalnie powinieneś przyjmować gram protein za każdy kilogram swej wagi. Ten poziom jest potrzebny w zachowaniu pozytywnej równowagi azotowej w komórkach mięśniowych. Pozytywna równowaga azotowa może być zdefiniowana jako stan, w którym proteiny syntetyzują się szybciej niż zostają zrywane, prowadząc do wzrostu tkanki.

Węglowodany także są istotnym składnikiem dobrej diety, gdyż dostarczają one energii, utrzymują odpowiednie poziomy cukru we krwi i spalają tłuszcz. Podczas intensywnych treningów, powinieneś przyjmować około 900 mg węglowodanów. Węglowodany złożone powinny stanowić 85% twoich przyjmowanych węglowodanów. Kluski, pełnoziarniste, warzywa, ryż, makaron i owies stanowią dobre źródła. Proste węglowodany stanowić powinny pozostałe 15% twych przyjmowanych węglowodanów. Możesz je uzyskać z owoców.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

tiromel tarczyca hormon sklep

Niedoczynność tarczycy

Spis Treści Niedoczynność tarczycy – przyczyny, objawy, diagnoza, leczenie.Niedoczynność tarczycy – definicja chorobyNiedoczynność tarczycy – ...

synthol-sterydy-sklep-online

Jak umyślnie zdeformować swoje ciało czyli SYNTHOL

Na wstępie od siebie dodam , że nie ma nic głupszego od wbijania sobie Syntholu ...

miller-boks-sklep-sarm-doping

Jarrell Miller złapany na dopingu 17.04.2019

Dnia 17.04.2019 świat boksu zszokowała wiadomość od komisji antydopingowej VADA , a mianowicie o wpadce ...

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial