Kolejne wyniki hormonów Luty 2019

Witam , jesteśmy w stałym kontakcie z naszymi klientami , którzy chwalą się swoimi wynikami , opisują cykle , czy po prostu chcą powiedzieć że tak sterydy , peptydy itp oferowane przez nas działają.

W tym akurat wyniku zabrakło skali która była do 15000 ng/ml , wynik pokazuję że jest powyżej >15000 ng/ml

Klient poinformował nas że w cyklu używano 750mg Testosteronu Enanthate  i  600mg Nandrolone Decanoate  producenta Platinium którego mieliśmy wtedy w ofercie.

Szkoda że akurat badanie było urządzenie z tak małym zakresem 🙂 ale opinia zadowolonego klienta i tak jest dla nas najważniejsza .

Co daje połączenie testosteronu i deki?

Jak już jesteśmy na takim etapie że znamy swój organizm , mamy wiedzę i doświadczenie w używaniu sterydów anabolicznych , to wchodzimy na ten wyższy etap czyli zaczynamy łączyć różne środki aby zwiększyć efekt anaboliczny.

Testosteron jaki wiemy to tak naprawdę baza każdego cyklu , i podstawowy środek na którym opieramy praktycznie wszystkie efekty niezależnie czy chcemy redukować czy budować masę mięśniową , o jego rewelacyjnych właściwościach napisaliśmy tutaj. Wzrost siły , masy mięśniowej , lepsza regeneracja , wytrzymałość , wzrost libido itd. Ale co jeśli już po cyklu na samym testosteronie uznajemy że nic więcej nie zbudujemy ? Wtedy dosyć popularnym sterydem łączonym z testosteronem przez 10 tygodni , jest właśnie Nandrolone Decanoate .

Co daje połączenie męskiego hormonu z popularną deką ? Przede wszystkim zmaksymalizuję te wyżej opisane efekty anaboliczne , deka ma również zbawienne wpływ na nasze stawy oraz wzrost siły i masy mięśniowej.

Sam osobiście powiem że na takiej właśnie kuracji zrobiłem bardzo dobrą formę 🙂

Od Autora:

750 mg i 600 mg tygodniowo , to jak dla mnie bardzo duże dawki i osobiście nigdy takich nie stosowałem , nasz klient jest doświadczoną osobą , mającą wiedzę i liczącą się z konsekwencjami , dlatego piszę to aby uświadomić młode osoby że zabawa w bardzo rozbudowane cykle i wysokie stężenia przychodzi z czasem , doświadczeniem , wiedzą. Mniej doświadczonym osobą zalecam przede wszystkim taki schemat : TRENING , DIETA , SUPLEMENTACJA i dopiero na końcu DOPING. I tu też zaczynamy ostrożnie , pamiętamy o badaniach hormonów w czasie cyklu jak i po i odpowiednim protokole PCT.

Masz więcej pytań zajrzyj na nasze forum.

Pozdrawiamy e-sterydy.pl

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

sarm sklep sterydy andaryna

Propozycje kuracji na Andarine S-4

Jednym z coraz bardziej popularnych sarmów dostępnych na rynku jest Andaryna. W internecie znajdą państwo ...

sarm-ostarina-sklep-kup-doping

Propozycje cykli na SARM – Ostaryna MK2866

Kolejny raz witam 🙂  Tym razem postanowiliśmy opisać wam jeden z najbardziej popularnych , jak ...

odchudzanie trening sterydy hgh hcg

Zasady zdrowego odżywiania

Jak ktoś myśli że wystarczy brać sterydy i będzie się super zdrowym, silnym, szybkim , ...

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial