Wyniki klienta LUTY 2019 (Testosteron, Boldenon, Deka, Anapolon, Turanabol)

Witam , na wstępie muszę powiedzieć że wyniki które tutaj podsyłam , są oparte na środkach z naszego sklepu , jednak tak duże dawki wiążą z sobą dosyć duże ryzyko , dlatego taka kuracja jest tylko dla zaawansowanych zawodników , sam wynik testosteronu pokazuję że zabrakło mocno skali bo zatrzymał się na 34,610 ng/ml ( normy od 1,420 – 9,230 ).

Reszty wyników nie będę tutaj opisywał , są dostępne na dodanym zdjęciu , sprawa wygląda tak że nawet tak doświadczony po tym cyklu przeszedł na dłuższy mostek , aby dać odpocząć organizmowi 🙂 dodatkowy w cyklu były brane osłonki , i środki kontrolujące hormony.

W cyklu wykorzystano takie środki jak :
Testosteron Enanthate
Nandrolone Decanoate
Turinabol
Oxymetholone (Anapolon)
Boldenone Undecaonate

Po krótce opisze każdy ze środków jakie ma działanie , chociaż o wiele więcej informacji znajdziecie państwo w kategorii PORADY i OPISY STERYDÓW czy też naszym SKLEPIE.

1.Testosteron Enanthate :
Filar i podstawa każdego cyklu , dzięki Testosteronowi zyskamy dobrej jakości masę mięśniową , zwiększymy siłę i motywację do treningów. Testosteron ma wiele cech od wzrostu masy mięśniowej i siły , po wzrost libido i wytrzymałości.

2.Nandrolone Decanoate:
Rewelacyjnie działa na wzrost masy mięśniowej oraz regenerację stawów , podwyższa wytwarzanie azotu w naszych mięśniach , pomaga zregenerować tkankę kostną , i co ważne zmniejsza działanie kortyzolu , zażywając Dekę jednak musimy uważać na inny hormon jakim jest Prolaktyna.
Deka również poprawia Metabolizm , a masa mięśniowa na niej uzyskana jest naprawdę bardzo dobrej jakości.

3.Turinabol:
Ma bardzo dużo cech zbliżonych do Metanabolu , jednak w tym przypadku retencja wody nie jest tak duża , jak i również skok estrogenu , dlatego Tura powoli staje się metką naszych czasów , ogromny wzrost siły jak i dobrej jakościowo masy mięśniowej to największe plusy tego środka.
Turinabol jest również synergistyczny czyli wzmacnia działanie innych sterydów branych w cyklu.

4.Anapolon:
Kiedyś mówiło się że to najsilniejszy steryd na rynku , ceniony przede wszystkim za szybkość jak i moc działania , w szybkim czasie można zdobyć do 15kg masy mięśniowej , niestety retencja wody jest bardzo duża.

5.Boldenon:
Rewelacyjne oddziaływanie na syntezę białek , środek wykorzystywany przede wszystkim do budowy masy mięśniowej , znany i wykorzystywany w bardzo długich kuracjach . Brak apetytu ? Sięgnij po Boldenon a sam zobaczysz jak polubisz obiadki 🙂 , dodatkowo powiem o tym co mało osób pamięta , Boldenon doskonale sprawuje się przy sportach wytrzymałościowych i wydolnościowych.

Od siebie dodam że sięganie po sterydy wiąże się z bardzo dużym ryzykiem , dlatego zanim sięgniesz po doping warto jest o nim poczytać , cykl zaplanować przed jego zażyciem , zażywać rozsądne dawki , badać hormony w czasie jak i po cyklu. Warto jest sięgać opinii ekspertów , kupować środki z pewnych źródeł , przestrzegać zasad higieny podczas iniekcji. Pamiętaj że branie dużych dawek nie zawsze jest dobrym rozwiązaniem i często nie ma tak dużego wpływu na osiągi , doping to zróżnicowany i skomplikowany proces , najważniejsze w osiągnięciu celu są odpowiedni TRENING i ODŻYWIANIE a dopiero później DOPING , o REGENERACJI nie wspomnę bo często kiedy jesteśmy w tym gazie zapominamy o tym jak ważna jest regeneracja po treningowa .

4 komentarze

  1. Ile kosztuje Aandrol euro ?

  2. Ładnie teść poszedł 🙂

  3. Jakie było dawkowanie teścia przy takim wyniku? 🙂

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Kolejne wyniki hormonów Luty 2019

Witam , jesteśmy w stałym kontakcie z naszymi klientami , którzy chwalą się swoimi wynikami ...

Wyniki testosteronu styczeń 2019

Kolejny zadowolony klient dostarczył wyniki swoich hormonów z początku tego roku : -Testosteron – 39,72 ...

Prawidłowe stężenia Testosteronu

Wstęp Zacznę od tego że często odpisując na setki maili , nie chce mi się ...

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial