Wyniki testosteronu styczeń 2019

Kolejny zadowolony klient dostarczył wyniki swoich hormonów z początku tego roku :

-Testosteron – 39,72 ng/ml

-estrogen- 13,9 pg/ml ( troszkę za mocno zbity)

 

Jak wiemy z poprzednich moich wpisów , testosteron i estradiol są od siebie zależne , także jak nasz testosteron jest wysoki to i estrogen idzie w górę.

Nasz klient podawał około 400-500mg testosteronu tygodniowo , dlatego wynik jest tak wysoko ponad normę , jakość i gwarancja naszych producentów jak widać to najwyższa póła.

Ważne jest aby mieć świadomość że podając syntetyczny testosteron do swojego organizmu , blokujemy naszą gospodarkę hormonalną i niezbędny jest po zakończeniu cyklu odpowiedni odblok (PCT).

Co nam daje użycie Testosteronu ?

Odbiegnę trochę od powyższych wyników , zacznę od przykładu swojego podopiecznego , chłop po 40 zatłuszczony , libido nisko , objawy depresji ( stwierdzonej później przez psychiatrę) wyniki z krwi kiepskie : testosteron poniżej normy , dużo fatu , estrogen wysoko , kondycja tragiczna . Po 6 miesiącach treningu , zmianie nawyków żywieniowych ,legalnej suplementacji , pan X bo tak go tu nazwiemy , powiedział mi że będzie brał sterydy , bo kolega z treningów namówił go na cykl :

1-20tyg – 500mg Testosteron Enanthate

1- 10 tyg – 200mg Nandrolone Decanoate

10-20 tyg – 200mg Trenbolone Enanthate

1-4 tyg – 50mg Turanabol dziennie

1-20 tyg – 4 iu HGH dziennie

ITD…

Pan X jest zamożnym człowiekiem także nie było dla niego problemem wydać na kurację 3-4 tys złotych , jednak po moich prośbach , X zgodził się zrezygnować z tak mocnego cyklu , i przejść typowo na kurację TRT/HRH .

Postanowiliśmy że zaczniemy od testosteronu na poziomie 160mg tygodniowo i GH w dawkach 2iu dziennie .

Pan X miał testosteron w granicach 8-9 ng/ml czyli górne granicę naszego naturalnego poziomu , hormon w tej bezpiecznej dawce również dawał dobre rezultaty , ale o tym później.

W 10 tyg zrobiliśmy kontrolne badania hormonów i odblokowaliśmy przysadkę HCG ( 4 x 1250j co 2 dni) oraz podjadł parę tabletek clomidu na noc przez około 10 dni , nie przerywając kuracji.

Nasz podopieczny jest na tej kuracji dobre parę miesięcy , oprócz zmiany sylwetki na duży plus , spaleniu tkanki tłuszczowej , wysokiego libido , poprawą samopoczucia , pan X lepiej się regeneruje , ma więcej sił i chęci do pracy , treningu , jak i po prostu życia 🙂

Po co o tym piszę ?

Tym wpisem chcę pokazać że czasem do codziennego życia czy powrotu do formy nie ma potrzeby używać dopingu !!! A jeśli już się decydujemy to naprawdę to nie muszą być końskie dawki 🙂 pamiętajmy o tym że kolega kulturysta , często rozpisuje cykle pod siebie , jeśli nie chcesz mieć takiej sylwetki , warto pomyśleć nad nieco zdrowszym rozwiązaniem 🙂 Kolejna sprawa to wiek , mając 18 lat i zaczynając przygodę z siłownią , bardzo bym prosił nawet nie zaczynać !!!!

Doping jest dla ludzi odpowiedzialnych i dojrzałych do tego tematu , zanim sięgniemy po sterydy warto trochę o nich poczytać , zaplanować kurację zanim zaczniemy cokolwiek brać szczególnie sterydy.

Wracając do wyników klienta

Testosteron całkowity na poziomie 39,72 ng/ml to wysoki wynik , widać że ktoś ma cel nabrać masy mięśniowej i mieć jak najmocniejszy anaboliczny przyrost 🙂 , klient wie o tym że jednak trochę za mocno zbił estrogen a to nie jest też do końca dobre dla anabolicznych efektów , skoro testosteron jest na tym poziomie to estrogen również powinien być na poziomie 40 pg/ml , dlatego ważne jest aby odpowiednio dawkować AI i cyklicznie robić badania kontrolne.

Masz więcej pytań napisz do nas : [email protected]

Pozdrawiamy

e-sterydy.pl

3 komentarze

  1. Fajne artykuły , dają do myślenia , sam popełniłem sporo błędów , jeśli chodzi o doping :/ , napisałem @ bo mam pare pytań.

  2. Ciekawe czy produkty maja oryg ?
    Ktoś coś ??

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

sarm sklep sterydy andaryna

Propozycje kuracji na Andarine S-4

Jednym z coraz bardziej popularnych sarmów dostępnych na rynku jest Andaryna. W internecie znajdą państwo ...

sarm-ostarina-sklep-kup-doping

Propozycje cykli na SARM – Ostaryna MK2866

Kolejny raz witam 🙂  Tym razem postanowiliśmy opisać wam jeden z najbardziej popularnych , jak ...

odchudzanie trening sterydy hgh hcg

Zasady zdrowego odżywiania

Jak ktoś myśli że wystarczy brać sterydy i będzie się super zdrowym, silnym, szybkim , ...

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial